cheerleading.com.ua » Новини

Новини

З Міжнародним днем космонавтики!

Виконком Всеукраїнської федерації черліденгу щиро вітає свого президента, космонавта - Юрія Крикуна з професійним святом!

А потім почалась спортивна феєрія!!!

8 та 9 березня 2021 року в Запорізькому палаці спорту «Юність» тріумфально пройшов XVII чемпіонат України з черліденгу, який наша національна Федерація провела відповідно до Єдиного календарного плану Міністерства молоді та спорту України з дотриманням всіх протиепідемічних заходів, включаючи експрес-тести для спортсменів, тренерів, суддів і навіть глядачів, які мали контакт з учасниками змагань.

Запоріжжя: Змагалися півтори тисячі черлідерів

У Палаці спорту «Юність» відбувся XVII чемпіонат України з черлідингу.

Запоріжжя зібрало півтори тисячі черлідерів України

Більше 1500 спортсменів з 11 областей України та міста Київ з’їхались в Запоріжжя на XVII чемпіонат України з черліденгу.

В Покровську відбувся чемпіонат Донецької області з черліденгу

20 лютого в Покровську відбувся чемпіонат Донецької області з черліденгу, в якому прийняли участь понад 200 спортсменів, які представляли Покровськ, Родинське, Белицьке, Добропілля та Краматорськ.

Відкрита першість з черлідингу у Львові 21 лютого

У Львові змагалися представники клубів Lviv Angels sports club/ Спортивний клуб з черлідингу "Львівські янголи", Nancy Dolls (Львів), Acro Moves (Львівська область) та Inspire (Івано-Франківськ).

16 років проймануло...

22 лютого 2005 року Наказом Держкомспорту України, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України «cheerleading” (черліденг, в інших транслітераціях черлідинг - скорочено черспорт) було визнано офіційним видом спорту в Україні.

6 лютого в Києві відбувся з‘їзд Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд

На з‘їзді Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд делегати затвердили Комітети Федерації та призначили їх голів.

Тренерсько-суддівський семінар проведено

6-7 лютого в Києві відбувся щорічний ліцензійний тренерсько-суддівський семінар в роботі якого взяли участь 135 тренерів кращих 76 клубів країни, що є членами Всеукраїнської федерації черліденгу, яка має статус Національної федерації і виключне право на розвиток черліденгу в Україні.

Новорічне вітання від Юрія Крикуна і Ганни Андрієнко

Нехай рік білого металевого бика принесе вам довгоочікуваний мир і багато яскравих перемог в різних куточках планети!
Бажаємо Божої благодаті, достатку і віри в світле майбутнє України, богатирського здоров'я та безмежної удачі у всіх починаннях!

ПЕРШИЙ YouTube канал про справжній ЧЕРЛІДЕНГ в Україні!

Слідкуйте за новинами і підтримуйте нас на шляху до Олімпійських п'єдесталів!

16 років звершень і яскравих перемог

24 листопада 2004 року Міністерством юстиції України було зареєстровано Всеукраїнську федерацію черліденгу!

Великий черліденг повернувся!

Національна Всеукраїнська федерація черліденгу 25 жовтня провела Кубок Федерації в найсучаснішому залі України - запорізькому ПЦ «Юність»

Кращі тренери світу працюють у Всеукраїнській федерації черліденгу

Зі святом вас, любі наші тренери!

Вітаємо зі вступом до аспірантури НУФВС України

Бажаємо Юрію Крикуну і Ганні Андрієнко нових, тепер вже наукових злетів, в ім‘я майбутніх олімпійських перемог українського черліденгу!

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве
European Cheer League

Official member of: