cheerleading.com.ua » Новини

Новини

Z-спорт під час війни

Президент Всеукраїнської федерації черліденгу, космонавт, заслужений журналіст України, кавалер ордену «За заслуги» Юрій Крикун звернувся до z-спортсменів фашистської росії.

Звернення Володимира Зеленського з нагоди Дня перемоги над нацизмом

Ми ніколи не забудемо те, що зробили наші предки у Другій світовій війні, у якій загинуло понад вісім мільйонів українців. І зовсім скоро в Україні буде два Дні Перемоги.

Продовжуємо підготовку до чемпіонату Європи в Афінах

Після невеликої перерви в тренувальному процесі, що була обумовлена евакуацією спортсменів та тренера з Покровська Донецької області, спортсмени повернулися до щоденних дворазових тренувань.

Вітаємо з Великоднем!

Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Щиро бажаємо нам усім, щоб сонце Перемоги і Миру зійшло над Україною!!!

22 квітня в США фінішував чемпіонат світу з черліденгу

Україну в цьому році на чемпіонаті світу презентувала заслужений тренер України Ганна Андрієнко, яка у складі кращих 26 арбітрів світу обслуговувала змагання у вікових категоріях «дорослі» та «юніори» одразу в п‘яти видах змагальної програми.

Ганна Андрієнко - суддя чемпіонату світу 2022 року!

20 квітня в Орландо стартував XIII чемпіонат світу з черліденгу, в якому беруть участь спортсмени з 51 країни світу.

Z-спорт во время войны

Космонавт, президент Национальной Всеукраинской федерации черлиденга Юрий Крикун обратился к z-спортсменам фашистской россии.

Генеральна асамблея Міжнародного черліденгового союзу відбулася в Орландо

Всеукраїнську федерацію черліденгу представляла перший віце-президент, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Ганна Андрієнко.

На нараді ICU Ганна Андрієнко презентувала пропозиції України

18 квітня в Орландо учасники висловили своє бачення щодо номінацій, що мають бути включені до програми Ігор та зміни до кількісного складу команд.

Перший віце-президент Всеукраїнської федерації черліденгу прилетіла до Орландо

Ганна Андрієнко озвучить пропозиції України на засіданні круглого столу за участю керманичів Європейського черліденгового союзу під час обговорення формату майбутніх чемпіонатів світу та континенту, а вдень - візьме участь у засіданні антидопінгової комісії за участю представників МОКу та НОКу США.

З Днем космонавтики!

Виконком Всеукраїнської федерації черліденгу щиро вітає нашого президента, космонавта Юрія Крикуна з його професійним святом і бажає нових горизонтів, міцного здоров’я та вірних друзів!

Спортсмени Всеукраїнської федераціі черліденгу вирушили до Фінляндії

За підтримки благодійного фонду «Рух у майбутнє» та мерії м. Гуйтенінг, черлідери зі Львова, Харкова, Запоріжжя та Києва , проведуть 21 день у антикризовому навчально-спортивному кемпі, на базі Західно-Фінляндського університету.

Украину содал Ленин? Отвечает космонавт Юрий Крикун

Космонавт Юрий Крикун поделился мыслями о войне с фашистской Россией, ответил на вопрос, создал ли Украину Ленин и рассказал, что мы делали на Донбассе, начиная с 2014 года.

Онлайн нарада з президентом та генеральним секретарем ICU

Президент Вебб висловив слова підтримки на адресу Всеукраїнської федерації черліденгу та запевнив, що ICU підтримує позицію Міжнародного Олімпійського Комітету стосовно недопуску російських та білоруських спортсменів, тренерів, суддів та офіційних осіб до будь яких змагань, семінарів, нарад та інших заходів під егідою Міжнародного черліденгового союзу.

В Покровську спортсмени продовжують підготовку до чемпіонату Європи в Афінах

Члени збірної України, переможці Кубку України 2021 року в змаганнях хіп-хоп дуетів Вікторія Губа та Данило Шумейко, під керівництвом тренера Наталії Коновалюк, продовжують підготовку до чемпіонату Європи в Афінах.

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве
European Cheer League

Official member of: