cheerleading.com.ua » Новини

Новини

Щиро вітаємо з днем ​​тренера!

Бажаємо вам простого людського щастя, здоров'я і талановитих учнів. Нехай ваш дороговказ веде вас і ваших учнів до нових перемог і звершень в ім‘я України!

З перших днів війни European Cheer Union підтримує Україну

Виконком Всеукраїнської федерації черліденгу щиро дякує президенту Європейського черліденгового союзу Альяшу Брітвіку за чітку позицію щодо війни, що розв‘язала фашистська росія та всебічну підтримку нашої Федерації.

Фото з чемпіонами

На згадку про переможну участь збірної України у чемпіонаті Європи в Афінах 2022 року.

Вітаємо всю черліденгову родину України!

Сьогодні на чемпіонаті Європи в Афінах наші дуети ще раз підтвердили, що Всеукраїнська федерація черліденгу - лідер в Європі! Чотири старти - чотири медалі.

Чекаємо на нові медалі! Вболіваймо за Україну!

Сьогодні о 10.00 Всеукраїнська федерація черліденгу стартує на чемпіонаті Європи в Афінах. Україну представляють 4 дуети, які будуть змагатися за нагороди серед дорослих та юніорів в змаганнях фрістайл- та хіп-хоп дуетів.

росія втратила своє представництво в Виконкомі ECU

Президент федерації Юрій Крикун та перший віце-президент федерації Ганна Андрієнко взяли участь у Генеральній асамблеї Європейського черліденгового союзу, що відбулася в Афінах 30 червня.

Участь у Генеральній асамблеї європейського черліденгового союзу

Президент федерації Юрій Крикун та перший віце-президент федерації і головний тренер збірної України Ганна Андрієнко прибули до Афін для участі у Генеральній асамблеї європейського черліденгового союзу.

Віримо в наші дуети!

1 липня українці вийдуть боротися за нагороди. Вийдуть змагатися заради Перемоги у найстрашнішій з війн XXI cтоліття, щоб весь світ бачив нашу незламну силу духу.

Допомагаємо ЗСУ на спортивному фронті!

Президент федерації Юрій Крикун нещодавно виступив на онлайн-нараді з Міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом та керівниками всеукраїнських федерації з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Вболіваємо за Україну!

Сьогодні ввечері юніорський фрістайл дует у складі Дар‘ї Репей та Аріни Пінчук під керівництвом тренера Крістіни Юхімчак прибув до Афін.

Ми отримали «YES» від ЄС!

З цього дня Україна отримала офіційний статус країни-кандидата в Європейський Союз. Наступна наша зупинка на мапі світової історії: Україна - країна-член ЄС!

Віримо у Перемогу!

Триває героїчна війна великого українського народу з фашистською росією за життя! За майбутнє не тільки України, а й всього людства. Триває безстрокова акція підтримки нашою Федерацією людей, які постраждали внаслідок російської навали, лишилися своїх домівок та сімей.

Вітаємо молодят і бажаємо любові на довгі роки!

Виконком Федерації щиро вітає головного тренера клубу «Файт» Світлану Ситник з одруженням!

В штаб-квартирі Європейського черліденгового союзу відбулося жеребкування чемпіоната Європи в Афінах

Побажаємо спортсменам і їх тренерам - Ганні Андрієнко, Олені Козинець, Тетяні Залогіній, Наталії Коновалюк та Крістіні Юхімчак максимальної зосередженості і вдачі при підготовці до головного європейського старту сезону 2022 року.

Вболіваймо за дівчат!

В змаганнях фрістайл дуетів Україну, за рішенням виконкому Всеукраїнської федерації черліденгу, будуть представляти юніорки одеського клубу «Secret» Дар‘я Репей та Аріна Пінчук, які готуються до головного континентального старту під керівництвом Крістіни Юхімчак.

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве
European Cheer League

Official member of: