cheerleading.com.ua » Новини

Новини

Вся черліденгова родина України від усього серця вітає Ганну Андрієнко з днем народження

Сьогодні святкує день народження головний тренер національної збірної України та кращого клубу Європи - CheerNika (Київ), заслужений тренер України Ганна Андрієнко!

Пишаємося і торуємо шлях до нових перемог!

14 років тому - 18 січня 2008 року на конгресі в американському Буена-Вісті Всеукраїнська федерація черліденгу першою серед усіх європейських федерацій стала членом Міжнародного черліденгового союзу.

Ukraine will host the stage of EuroLeague

Ukraine will host the stage of EuroLeague on 5-6 March in YUNIST of Zaporizhzhya.

Україна прийме етап Євроліги

Україна прийме етап Євроліги 5-6 березня в Запорізькій «Юності».

З новим 2022 роком, друзі! З новим щастям!

Новорічне привітання президента федерації Юрія Крикуна і першого віце-президента федерації Ганни Андрієнко.

Договір про співробітництво підписано!

28 грудня було підписано договір про співробітництво між Департаментом молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та Київським міським відокремленим підрозділом нашої федерації. Також у 2021 році відокремлені підрозділи Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд, що має статус національної спортивної федерації з виду спорту «черліденг», продовжили свої договори про співробітництво з обласними управліннями спорту в усіх регіонах.

Дивіться інтерв‘ю Юрія Крикуна про підсумки розвитку офіційного черліденгу в Україні у 2021 році

Чекаємо на ваші перегляди, коментарі, лайки та підписку на канал. Дивіться інтерв‘ю президента Всеукраїнської федерації черліденгу, заслуженого журналіста України Юрія Крикуна про підсумки розвитку офіційного черліденгу в Україні у 2021 році:

Відбувся Кубок Одеської області 2021 року

В святковій атмосфері на змагальний майданчик вийшли кращі черлідери Південної Пальміри, щоб визначити кращих спортсменів регіону і сформувати збірну області зразка 2022 року.

18 грудня в Києві відбувся Всеукраїнській турнір «Новорічний Київ»

18 грудня в Києві відбувся Всеукраїнській турнір «Новорічний Київ», в якому взяли участь понад 600 спортсменів, що представляли 15 клубів міста Києва, а також Донецької, Запорізької, Одеської та Полтавської областей.

У Львові фінішував Всеукраїнський турнір «Cheerleading Super Cup»

Майже 1000 кращих черлідерок міста Лева, Івано-Франківська, Новояворівська та Пустомит змагалися за комплекти нагород у всіх видах програми.

Вітаємо зірок українського черліденгу і бажаємо нових спортивних злетів!

На церемонії відкриття XVII Кубку України відбулася церемонія вручення посвідчень майстрів спорту України спортсменам, які стали чемпіонами чи срібними призерами чемпіонату країни в березні цього року.

Працюємо разом над підкоренням нових висот в наступаючому Новому році

Виконком Федерації визначився зі складом національної збірної України на 2022 рік, підвівши підсумки XVII Кубку України в Харкові.

В Харкові відбувся майстер-клас з фрістайлу

Майстер-клас відбувся в рамках програми стратегічного розвитку національної Федерації та відповідних угод з Міжнародним черліденговим союзом.

33 тренери нашої федерації черліденгу успішно пройшли тренерський курс Міжнародного черліденгового союзу

У Харкові завершився «блакитний» міжнародний ліцензійний тренерський курс Міжнародного черліденгового союзу під керівництвом інструктора ICU Paige Alexis ST JOHN із Сполучених Штатів Америки.

XVII Кубок України з черліденгу фінішував!

В Харківському СК «Локомотив» ім. Героя України Г.Кірпи фінішував XVII Кубок України з черліденгу і Всеукраїнські змагання «Кубок Слобожанщини». Продовжуємо пригадувати найяскравіші миттєвості спортивного свята.

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве
European Cheer League

Official member of: