cheerleading.com.ua » Новини

Новини

Запрошуємо всіх тренуватися в офіційних клубах Всеукраїнської федерації черліденгу

Саме наша Федерація є членом Міжнародного черліденгового союзу, визнаного Міжнародним Олімпійським Комітетом. Саме в нашій федерації виховано 6 чемпіонок світу і 15 чемпіонів Європи!

Зустріч з мером мiста Тетевен та прогулянка по Софії

10 серпня на олімпійській базі в Тетевені відбулася зустріч мера міста доктора Мадлени Бояджиєвої з керівництвом Всеукраїнської федерації черліденгу та членами національної і молодіжної збірної України.

Учбово-тренувальний збір триває

В болгарському Тетевені триває учбово-тренувальний збір членів Національної та молодіжної збірної України з черліденгу, присвячений підготовці до чемпіонату світу

Збірна України з черліденгу почала підготовку!

На олімпійській базі в болгарському Тетевені члени національної та молодіжної збірної України з черліденгу почали підготовку до виступів у чемпіонаті світу ICU 2021 року в змаганнях команд і дуеті

Вітаємо в Олімпійській родині!

20 липня 2021 року, найвизначніший день в історії офіційного світового черліденгу, що уособлює в собі Міжнародний черліденговий союз (ICU) та його офіційні члени - національні федерації у 116 країнах світу.

Щиро вітаємо з днем ​​тренера!

Тренер - це особлива професія. Ви - Праксителі нашого часу. Тільки ваш матеріал не холодний мармур, а спортсмени з їх різними характерами, долями і цілями.

Угоду, що регламентує співпрацю Міністерства і Федерації у сфері розвитку черліденгу в Україні підписано!

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт і президент Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд Юрій Крикун підписали додаткову Угоду.

Вітаємо Олександра Усенка з високою державною нагородою

Виконком щиро вітає генерального секретаря Федерації Олександра Усенка з високою державною нагородою - орденом «За заслуги» І ступеню

Кандидати до національної збірної України розпочали підготовку до участі у чемпіонату світу 2021 року.

Кандидати до національної збірної України, які відібрані тренерською радою Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд, що має статус національної спортивної федерації з виду спорту «черліденг», розпочали в Києві підготовку до участі у чемпіонату світу 2021 року.

Ще крок до Олімпіади в Лос-Анджелесі

Сьогодні, 12 червня 2021 року, виконавчий комітет Міжнародного Олімпійського Комітету прийняв історичне рішення рекомендувати Генеральній асамблеї МОК, що пройде в липні 2021 року, надати Міжнародному черліденговому союзу (ICU) повне визнання у відповідності до Олімпійської хартії.

Відкритий чемпіонат Одеської області «Південна Пальміра»

В Одесі відбувся відкритий чемпіонат області «Південна Пальміра», в якому взяли участь понад 800 черлідерів, що представляли шість регіонів України.

Відкритий чемпіонат міста Києва

5 червня 2021 року в Києві відбувся відкритий чемпіонат міста, в якому взяли участь клуби з 9 регіонів України.

Продовжуємо згадувати найяскравіші миттєвості XVI чемпіонату України серед учнів та студентів

Україна здолала третю хвилю коронавірусу і Федерація майже кожного тижня дарує своїм спортсменам нові старти.

ХVI чемпіонат України з черліденгу серед учнів і студентів

В боротьбі за медалі змагань взяли участь 1452 черлідери з 43 клубів, які представляли 11 областей України та місто Київ.

Справжнє свято черліденгу у Львові

XVI чемпіонат України серед учнів та студентів вже став історією. 1452 кращі черлідери країни 536 разів виходили на змагальний майданчик Львівської «Галичини», щоб позмагатися за нагороди чемпіонату.

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве
European Cheer League

Official member of: