cheerleading.com.ua » Новини

Новини

Звернення космонавта Юрія Крикуна з закликом зупинити війну

Звернення космонавта, заслуженого журналіста України, кавалера ордену «За заслуги» Юрія Крикуна до космонавтів Російської Федерації з закликом зупинити війну.

Дворазова чемпіонка світу Ольга Коробенко подарувала світу нового захисника України

Виконком федерації щиро вітає нашу прославлену чемпіонку!

Чемпіонат Європи з черліденгу відбудеться 1-3 липня 2022 року в грецьких Афінах

Сьогодні в Кам‘янському під керівництвом тренера Олени Козинець продовжує підготовку до чемпіонату Європи наш данс-дует - майстри спорту України Анастасія Холобко та Валерія Соловей.

Пишаємось тобою, Олександра!

Президент Дніпровського міського відокремленого підрозділу нашої федерації, віце-чемпіонка світу, майстер спорту України міжнародного класу Олександра Золотухіна в якості волонтера працює вдень і в ночі.

Все для фронту! Все для перемоги!

Дорослі і зовсім юні спортсменки Кам‘янської федерації черліденгу допомагають готувати оборонні редути та плести маскувальні сітки!

У Австрії всі судді одягли значки з прапорами України

Всеукраїнська федерація черліденгу щиро дякує колегам з різних країн світу за підтримку і громадянську позицію!

Клуб Lviv Angels переформатував свій спортзал у прихисток для переселенців

Первинно зал облаштовували для спортсменів-черлідерів, та згодом відкрили двері для усіх, хто цього потребує. Щодня у Lviv Angels Shelter проживають до 30 осіб. Це жителі з міст: Київ, Ірпінь, Харків, Луганськ та ін.

Звернення до В. Путіна від Всеукраїнської федерації черліденгу!

Керівництво та спортсменки Всеукраїнської федерації черліденгу звертаються до Володимира Путіна щодо війни, яку він розпочав в Україні!

Всеукраїнська федерація черліденгу щиро дякує ICU за підтримку України

Ми боремося! Ми єдині! Ми переможемо у цій страшній війні! Дякуємо ICU за те, що ви душею з нами!

Політична заява Виконкому International Cheer Union

ICU не планує жодних міжнародних заходів у Росії чи Білорусі, і зупиняє розгляд будь-яких майбутніх міжнародних заходів у цих країнах.

Заява European Cheer Union - ECU про події в Україні

Цим ми висловлюємо нашу повну підтримку спільноті черліденгу в Україні та Всеукраїнській федерації черліденгу. Ми повністю солідарні з Україною.

Лист Президенту International Cheer Union та Президенту European Cheer Union

Ми вимагаємо негайно засудити російську агресію проти України та запровадити найжорсткіші санкції проти Російського черліденгового союзу та російських спортсменів, батьки та брати яких бомбардують українські міста та вбивають жінок та дітей в Україні.

Розширене засідання Виконкому Всеукраїнської Федерації черліденгу

5 лютого в НУФВСУ відбулося розширене засідання Виконкому Всеукраїнської Федерації черліденгу за участю президентів відокремлених підрозділів федерації та головних тренерів клубів.

Ми продовжуємо шлях до Олімпійського та світового п‘єдесталів!

5-6 лютого в Києві пройшов щорічний ліцензійний тренерсько-суддівський семінар, в роботі якого взяли участь 126 тренерів і суддів.

ТОП-10 кращих спортивних федерації світу у 2021 році

Всесвітні засоби масової інформації за традицією визначили ТОП-10 кращих спортивних федерації світу у 2021 році серед олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве
European Cheer League

Official member of: