cheerleading.com.ua » Новини

Новини

Стартував XVII Кубок України з черліденгу

4 грудня 2021 року в одному з найсучасніших спортивних комплексів України - СК «Локомотив» ім. Героя України Г.Кірпи - стартував XVII Кубок України з черліденгу.

З днем ​​народження, рідна Федерація!

Сьогодні нам 17!

Зі 123 днем народження, черліденг!

В 2004 році, коли було створено Всеукраїнську федерацію черліденгу, що сьогодні має статус національної спортивної федерації, ми мріяли про це. І кожного дня наша дружня команда функціонерів, тренерів, суддів та спортсменів робила все можливе, щоб наблизити цей історичний день!

Ганна Андрієнко – суддя чемпіонату світу (ICU)!

Щиро вітаємо Ганну Сергіївну з високою довірою Міжнародного черліденгового союзу (ICU), який отримав повне визнання Міжнародного Олімпійського Комітету, та віримо, що під її керівництвом в Україні зросте ціла плеяда суддів, які у майбутньому представлятимуть нашу країну на вищих спортивних форумах!

Генеральна репетиція перед XVII Кубком України

23 жовтня 2021 року в Києві, за участю 17 топ-клубів, що представляли столицю, Донецьку, Київську, Львівську, Одеську, Полтавську, Сумську та Харківську область, відбувся Кубок міста.

Тримаймо кулачки і вболіваємо за Україну!

Сьогодні о 17.00 за київським часом ми стартуємо на чемпіонаті світу 2021 року.

Вболіваймо за Україну на головному черліденговому форумі планети 2021 року

Завтра, 9 жовтня, українська молодіжка стартує на чемпіонаті світу в номінації performance cheer freestyle pom team. Національна збірна буде змагатися за нагороди у змаганнях performance cheer hip-hop doubles.

Україна йде до мрії...

Цього року ми також сподіваємось підтвердити високий клас українського черліденгу! До чемпіонату світу лишилося всього 3 дні.

Клятва змагатися чесно в ім‘я спорту!

Міжнародний черліденговий союз (ICU), який з першого дня свого заснування ставив за мету стати членом олімпійської родини, щороку розпочинає чемпіонат світу з клятви спортсменів та суддів, які обіцяють змагатися і судити чесно в істинно спортивному дусі, в ім‘я спорту і спортивних ідеалів.

Всеукраїнський турнір «Дніпро cheer fest» в Кам‘янському

2 жовтня у святково прикрашеному спортивному комплексі «Прометей» в Кам‘янському відбувся Всеукраїнський турнір «Дніпро cheer fest». В змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з Дніпра, Кам‘янського, Павлограда, Одеси та Запоріжжя.

Хіп-хопери України підкорили черліденговий світ

9-10 жовтня в змаганнях хіп-хоп дуетів честь українського черліденгу в online чемпіонаті світу з черліденгу, що вперше буде проведений ICU в якості повноправного члена Олімпійської родини, будуть відстоювати чемпіони України 2021 року, майстри спорту України Руслан Запорожець та Євген Хмельницький.

9-10 жовтня стартуємо на чемпіонаті світу!

Збірні 36 країн світу надіслали на розгляд суддівської колегії 130 виступів національних і молодіжних збірних в змаганнях команд і дуетів.

Відкритий Кубок Сумської області з черліденгу

25 вересня в сумському СумДУ відбувся турнір, в якому взяли участь спортсмени провідних клубів Сумської, Харківської, Полтавської областей та міста Києва.

Бажаю українським черлідерам олімпійських перемог, - Жан Беленюк

Президент Всеукраїнської федерації черліденгу Юрій Крикун тепло привітав народного депутата України, першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, заслуженого майстра спорту України Жана Беленюка з олімпійською перемогою.

В Бучі було відкрито сучасну Академію спорту

На параді відкриття найсучаснішого спортивного комплексу взяли участь представники Федерації танців України, Федерації ушу і, звичайно, багаторазові чемпіонки України з черліденгу - спортсменки Київської команди CheerNika.

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве
European Cheer League

Official member of: