cheerleading.com.ua » Новини

Новини

В Покровську відбувся чемпіонат Донецької області з черліденгу

20 лютого в Покровську відбувся чемпіонат Донецької області з черліденгу, в якому прийняли участь понад 200 спортсменів, які представляли Покровськ, Родинське, Белицьке, Добропілля та Краматорськ.

Відкрита першість з черлідингу у Львові 21 лютого

У Львові змагалися представники клубів Lviv Angels sports club/ Спортивний клуб з черлідингу "Львівські янголи", Nancy Dolls (Львів), Acro Moves (Львівська область) та Inspire (Івано-Франківськ).

16 років проймануло...

22 лютого 2005 року Наказом Держкомспорту України, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України «cheerleading” (черліденг, в інших транслітераціях черлідинг - скорочено черспорт) було визнано офіційним видом спорту в Україні.

6 лютого в Києві відбувся з‘їзд Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд

На з‘їзді Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд делегати затвердили Комітети Федерації та призначили їх голів.

Тренерсько-суддівський семінар проведено

6-7 лютого в Києві відбувся щорічний ліцензійний тренерсько-суддівський семінар в роботі якого взяли участь 135 тренерів кращих 76 клубів країни, що є членами Всеукраїнської федерації черліденгу, яка має статус Національної федерації і виключне право на розвиток черліденгу в Україні.

Новорічне вітання від Юрія Крикуна і Ганни Андрієнко

Нехай рік білого металевого бика принесе вам довгоочікуваний мир і багато яскравих перемог в різних куточках планети!
Бажаємо Божої благодаті, достатку і віри в світле майбутнє України, богатирського здоров'я та безмежної удачі у всіх починаннях!

ПЕРШИЙ YouTube канал про справжній ЧЕРЛІДЕНГ в Україні!

Слідкуйте за новинами і підтримуйте нас на шляху до Олімпійських п'єдесталів!

16 років звершень і яскравих перемог

24 листопада 2004 року Міністерством юстиції України було зареєстровано Всеукраїнську федерацію черліденгу!

Великий черліденг повернувся!

Національна Всеукраїнська федерація черліденгу 25 жовтня провела Кубок Федерації в найсучаснішому залі України - запорізькому ПЦ «Юність»

Кращі тренери світу працюють у Всеукраїнській федерації черліденгу

Зі святом вас, любі наші тренери!

Вітаємо зі вступом до аспірантури НУФВС України

Бажаємо Юрію Крикуну і Ганні Андрієнко нових, тепер вже наукових злетів, в ім‘я майбутніх олімпійських перемог українського черліденгу!

Орден «За заслуги» президенту Федерації!

Вітаємо президента нашої Федерації з високою Державною нагородою і бажаємо нових звершень!

Робоча нарада в Одесі.

Президент Всеукраїнської федерації черліденгу Юрій Крикун та головний тренер національної збірної України Ганна Андрієнко провели в Одесі робочу нараду щодо участі черлідерів Одеси у Південній конференції чемпіонату України серед школярів і студентів та участі провідних спортсменів Южної Пальміри у XVI Кубку України, що відбудеться у Запоріжжі.

День народження клубу SECRET з Одеси

Щиро вітаємо головного тренера клубу - майстра спорту України, суддю міжнародної категорії Крістіну Юхімчак та її вихованок з річницею клубу!

Вічна пам‘ять...

Виконком Федерації висловлює щире співчуття рідним та близьким талановитої спортсменки і просто чуйної, вродливої та доброзичливої дівчини, яка на завжди залишиться в наших серцях.

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве

Official member of: