cheerleading.com.ua » Новини

Новини

Угоду, що регламентує співпрацю Міністерства і Федерації у сфері розвитку черліденгу в Україні підписано!

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт і президент Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд Юрій Крикун підписали додаткову Угоду.

Вітаємо Олександра Усенка з високою державною нагородою

Виконком щиро вітає генерального секретаря Федерації Олександра Усенка з високою державною нагородою - орденом «За заслуги» І ступеню

Кандидати до національної збірної України розпочали підготовку до участі у чемпіонату світу 2021 року.

Кандидати до національної збірної України, які відібрані тренерською радою Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд, що має статус національної спортивної федерації з виду спорту «черліденг», розпочали в Києві підготовку до участі у чемпіонату світу 2021 року.

Ще крок до Олімпіади в Лос-Анджелесі

Сьогодні, 12 червня 2021 року, виконавчий комітет Міжнародного Олімпійського Комітету прийняв історичне рішення рекомендувати Генеральній асамблеї МОК, що пройде в липні 2021 року, надати Міжнародному черліденговому союзу (ICU) повне визнання у відповідності до Олімпійської хартії.

Відкритий чемпіонат Одеської області «Південна Пальміра»

В Одесі відбувся відкритий чемпіонат області «Південна Пальміра», в якому взяли участь понад 800 черлідерів, що представляли шість регіонів України.

Відкритий чемпіонат міста Києва

5 червня 2021 року в Києві відбувся відкритий чемпіонат міста, в якому взяли участь клуби з 9 регіонів України.

Продовжуємо згадувати найяскравіші миттєвості XVI чемпіонату України серед учнів та студентів

Україна здолала третю хвилю коронавірусу і Федерація майже кожного тижня дарує своїм спортсменам нові старти.

ХVI чемпіонат України з черліденгу серед учнів і студентів

В боротьбі за медалі змагань взяли участь 1452 черлідери з 43 клубів, які представляли 11 областей України та місто Київ.

Справжнє свято черліденгу у Львові

XVI чемпіонат України серед учнів та студентів вже став історією. 1452 кращі черлідери країни 536 разів виходили на змагальний майданчик Львівської «Галичини», щоб позмагатися за нагороди чемпіонату.

З Міжнародним днем космонавтики!

Виконком Всеукраїнської федерації черліденгу щиро вітає свого президента, космонавта - Юрія Крикуна з професійним святом!

А потім почалась спортивна феєрія!!!

8 та 9 березня 2021 року в Запорізькому палаці спорту «Юність» тріумфально пройшов XVII чемпіонат України з черліденгу, який наша національна Федерація провела відповідно до Єдиного календарного плану Міністерства молоді та спорту України з дотриманням всіх протиепідемічних заходів, включаючи експрес-тести для спортсменів, тренерів, суддів і навіть глядачів, які мали контакт з учасниками змагань.

Запоріжжя: Змагалися півтори тисячі черлідерів

У Палаці спорту «Юність» відбувся XVII чемпіонат України з черлідингу.

Запоріжжя зібрало півтори тисячі черлідерів України

Більше 1500 спортсменів з 11 областей України та міста Київ з’їхались в Запоріжжя на XVII чемпіонат України з черліденгу.

В Покровську відбувся чемпіонат Донецької області з черліденгу

20 лютого в Покровську відбувся чемпіонат Донецької області з черліденгу, в якому прийняли участь понад 200 спортсменів, які представляли Покровськ, Родинське, Белицьке, Добропілля та Краматорськ.

Відкрита першість з черлідингу у Львові 21 лютого

У Львові змагалися представники клубів Lviv Angels sports club/ Спортивний клуб з черлідингу "Львівські янголи", Nancy Dolls (Львів), Acro Moves (Львівська область) та Inspire (Івано-Франківськ).

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве

Official member of: