cheerleading.com.ua » Новини

Новини

З добрим ранком, рідне місто!

Сьогодні о 8-й ранку спортсменки Всеукраїнської федерації черліденгу разом з членами Федерації гімнастки України, Ассоціаціі футболу України та колегами з інших національних федерацій провели на НСК «Олімпійський» відкрите тренування для киян та гостей столиці.

З днем Конституції

Рівно рік тому - 28 червня - в день Конституції України, наш дует у складі майстрів спорту міжнародного класу Олександра Ушакова і Марини Кущової завоював для українського черліденгу 15-ту золоту медаль на чемпіонатах Європи.

З Днем космонавтики!

У 1990 році рiшенням Радянського Уряду Юрій Крикун був зарахований до Загону космонавтів СРСР для підготовки до космічного польоту у Центрі підготовки космонавтів ім. Ю. Гагаріна у Зоряному містечку.

XVI чемпіонат України

XVI чемпіонат України став історією. Згадаймо ще раз наших зоряних суддів.

Шістнадцять миттєвостей весни 2020 року! Харків. 9-10 березня.

Справжнє свято великого спорту!⠀Блискучі виступи нашої талановитої молоді! Нові зірки з Донецької, Полтавської, Одеської, Дніпропетровської, Львівської областей та міста Києва, які виконали норматив «майстер спорту України».

Вибори членів Комітету ECU по проведенню чемпіонатів Європи

Виконком Всеукраїнської федерації черліденгу щиро вітає Юрія Крикуна з переобранням на високу посаду і бажає плідної роботи та нових звершень на шляху зміцнення позицій українського та європейського черліденгу в усьому світі.

Чекаємо нових нагород італійської чеканки!

Тільки що стало відомо , що Всеукраїнська федерація черліденгу буде представлена в усіх видах програми змагань дуетів на чемпіонаті Європи в Вероні. Відповідно до нових правил Європейського черліденгового союзу, лише 5 кращих дуетів у кожному виді програми будуть змагатися за нагороди чемпіонату континенту 2020 року у Вероні за результами змагань на етапах Євроліги 2019 року.

Київ приймає міжнародний семінар

У Києві добігає закінчення ліцензійний міжнародний семінар з черліденгу за участю фахівців світового рівня.

Блакитний курс ICU в Києві

25 січня, в Києві розпочався ліцензійний тренерсько-суддівський семінар, участь в якому бере участь голова технічного комітету Міжнародного черліденгового союзу (ICU), головний суддя чемпіонатів світу з дансу Ліз Ріфіно (CША), суддя міжнародної категорії (level 4), суддя чемпіонатів світу та Європи, інструктор ICU Катаріна Кафнік (Словенія) та член суддівського комітету Європейського черліденгового союзу (ECU), суддя міжнародної категорії (level 4), суддя чемпіонатів світу та Європи, заслужений тренер України Анна Андрієнко.

З Новим роком та Різдвом христовим!

Виконком федерації щиросердно вітає всю нашу спортивну родину з наступаючим 2020 роком та Різдвом христовим!

Кращі з кращих

На церемонії відкриття 15-го ювілейного кубку України ми вручили посвідчення майстрів спорту України кращим з кращих.

Вітаємо справжніх зірок черліденгу!

За 15 років наших злетів і перемог в скарбничці збірної України 5 золотих медалей чемпіонатів світу та 15 нагород вищого ґатунку чемпіонатів Європи!

15-й ювілейний Кубок України з черліденгу з розмахом пройшов 24 та 25 листопада 2019 року в запорізькому палаці спорту «Юність»

Двом дням змагань, в яких прийняли участь біля двох тисяч кращих черлідерів міста Києва і 11 регіонів країни, передувала феєрична церемонія відкриття змагань.

15-й ювілейний Кубок України відбудеться в Запоріжжі

24-25 листопада 2019 року в запорізькому палаці спорту «Юність» відбудеться 15-й ювілейний Кубок України з черліденгу.

Европейська премія "Золотий мангуст" - Ганні Андрієнко

Всеукраїнська федерація черліденгу вітає головного тренера національної збірної України Анну Андрієнко з присудженням міжнародної спортивної премії «Золотий мангуст»!

Smile Soap - мыло ручной работы в Киеве

Official member of: