cheerleading.com.ua » Новини » Письмо Спортивного комитета Украины

Письмо Спортивного комитета Украины

Президенту Всеукраїнської федерації черліденгу
груп підтримки спортивних команд
КРИКУНУ Ю.Ю.

Шановний Юрію Юрійовичу!

Від імені Спортивного комітету України щиро вітаю Вас і всіх черлідерів України з визначною подією в житті Вашої федерації  –  надання їй Міністерством молоді та спорту України статусу Національної спортивної федерації з черліденгу, що надає виключне право представляти вид спорту у відповідних міжнародних спортивних федераціях, здійснювати у визначеному порядку організацію та проведення офіційних міжнародних спортивних змагань на території України та всеукраїнських спортивних змагань.

В 2005 році Всеукраїнська федерація черліденгу груп підтримки спортивних команд стала співзасновником  і членом  Спортивного комітету України, який сьогодні  об’єднує  в своїх рядах  47  федерацій з  найбільш популярних в Україні неолімпійських видів спорту.

За  ці  роки  спортсмени Вашої федерації вибороли 8 нагород на чемпіонатах світу та 37 медалей на чемпіонатах Європи,  що свідчить про великий потенціал вітчизняного черліденгу. В рядах Вашої федерації виховано 2 заслужених майстри спорту України з черліденгу, 23 майстри спорту України міжнародного класу та більше 150 майстрів спорту України. Ще раз вітаю всіх черлідерів України з цією визначною  подією в житті вашої федерації та бажаю нових звершень українським спортсменам!

З повагою,
Віце-президентСпортивного комітету України
О.П. Мандрік

Official member of: