cheerleading.com.ua » Новини » Чекаємо нових нагород італійської чеканки!

Чекаємо нових нагород італійської чеканки!

Вітаємо, друзі!

Тільки що стало відомо , що Всеукраїнська федерація черліденгу буде представлена в усіх видах програми змагань дуетів на чемпіонаті Європи в Вероні.

Відповідно до нових правил Європейського черліденгового союзу, лише 5 кращих дуетів у кожному виді програми будуть змагатися за нагороди чемпіонату континенту 2020 року у Вероні за результами змагань на етапах Євроліги 2019 року.

59 кращі фрістайл дуети вели боротьбу серед дорослих за право бути представленими в топ-5 чемпіонату Європи. Таке право разом з дуетами Росії, Словенії, Греції та Італії виборов наш дует Анастасія Холобко-Валерія Соловей.

У юніорів у змаганнях фрістайл дуетів боротьбу за путівку до Італії вели 77 кращих дуетів континенту. У Вероні конкуренцію дуетам з Росії, Словенії, Греції та Італії складуть Катерина Парадюк та Юлія Соловей.
Гідну конкуренцію кращим 38 юніорським дуетам з хіп-хопу склали Данило Шумейко та Вікторія Губа. Конкурувати з ними будуть дуети Росії, Словенії, Греції та Італії.
А в змаганнях кращих хіп-хоперів Европи серед дорослих право виступати у Вероні виборювали 32 дуети. В цьому виді програми титул чемпіонів Європи отримали право відстоювати наші славетні чемпіони Олександр Ушаков та Марина Кущова. Протистояти їм будуть дуети Греції, Росії, Сербії та Словенії.

Нагадуємо, що в різні роки на чемпіонатах Європи вихованці головного тренера збірної України Анни Андрієнко в змаганнях дорослих дуетів завоювали 7 золотих, 7 срібних та 1 бронзову нагороду в джазі, хіп-хопі та фрістайлі!

Чекаємо нових нагород італійської чеканки!

#cheerleading #cheer_ua #icu #черлідери #черлидингдети #cheersport #cheerleadingukraine #cheerleader #cheerua #черлидингтренер #спорткиев

 

Official member of: