cheerleading.com.ua » Новини » 15-й ювілейний Кубок України з черліденгу з розмахом пройшов 24 та 25 листопада 2019 року в запорізькому палаці спорту «Юність»

15-й ювілейний Кубок України з черліденгу з розмахом пройшов 24 та 25 листопада 2019 року в запорізькому палаці спорту «Юність»

 

15-й ювілейний Кубок України з черліденгу з розмахом пройшов 24 та 25 листопада 2019 року в запорізькому палаці спорту «Юність».

Двом дням змагань, в яких прийняли участь біля двох тисяч кращих черлідерів міста Києва і 11 регіонів країни, передувала феєрична церемонія відкриття змагань.

Тут було все:

- козацький танець від заслуженого ансамблю танцю України «Запорожець»;- гімн України у виконанні вокального ансамблю «Перлинка»;
- посвячення в козаки почесного президента федерації, народного депутата України Юрія Павленка і президента федерації, заслуженого журналіста України Юрія Крикуна (чистою джерельною водою);
- вітання від чемпіонок і віце-чемпіонок світу різних років, які приїхали привітати Федерацію зі славним ювілеєм з різних куточків світу;
- нагородження кращих з кращих нашої спортивної родини тренерів, керівників регіональних осередків, організаторів, спортсменів;
- вручення посвідчень майстрів спорту України черлідерам, які є гордістю Вітчизняного спорту.

Відзнаки із золота та срібла, кришталеві кубки та медалі за самовіддане служіння спорту «З черліденгом у серці» знайшли своїх героїв.

Партнер Федерації – лідер страхових послуг на ринку України компанія «Укрфінстрах» – вручила кращим тренерам і спортсменам Федерації страхові Сертифікати на 200000 гривень кожний.

Члени збірної країни подарували президенту федерації Юрію Крикуну і головному тренеру збірної України, заслуженому тренеру України Ганні Андрієнко святковий торт і розкішні букети квітів.

А потім були показові виступи від зірок світового черліденгу і святкове диско-паті для спортсменів під барабанне шоу Rhythmmen, якому на сьогодні не має аналогів в Україні.

Розповідь про змагання, в яких свою майстерність демонстрували і майстри спорту України міжнародного класу і 57 майстрів спорту України з черліденгу і понад 70 кандидатів у майстри спорту України, техніку та артистизм яких оцінювали 16 арбітрів міжнародної категорії і чотири чемпіонки світу – у наступних постах.

#cheerleading #cheer_ua #черлідери #черлидингдети  #cheersport #kiev #zaporizhia #cheerleader #cheerua #черлидингтренер #спортзапорожье #дворецспортаюность #кубокукраїни

Official member of: