cheerleading.com.ua » Новини » Хіп-хопери України підкорили черліденговий світ

Хіп-хопери України підкорили черліденговий світ

9-10 жовтня в змаганнях хіп-хоп дуетів честь українського черліденгу в online чемпіонаті світу з черліденгу, що вперше буде проведений ICU в якості повноправного члена Олімпійської родини, будуть відстоювати чемпіони України 2021 року, майстри спорту України Руслан Запорожець та Євген Хмельницький.

В останні роки хіп-хопери України підкорили черліденговий світ.

В 2017 році в нідерландському Стенвіку майстри спорту України міжнародного класу Олександр Ушаков та Дмитро Внуков завоювали для України першу золоту медаль чемпіонатів Європи в цьому виді програми. В 2019 році в російському Санкт-Петербурзі Олександр Ушаков вдруге виграв в змаганнях хіп-хоп дуетів золоту нагороду. Цього разу з майстром спорту України міжнародного класу Мариною Кущовою.

Також двічі - в 2016 році у Відні та в 2018 році в Афінах українські спортсмени виборювали срібні нагороди континентальних чемпіонатів.

А в 2017 році Ушаков і Внуков створили справжню сенсацію, ставши віце-чемпіонами світу в американському Орландо.

Ми сподіваємось, що і цього року в змаганнях хіп-хоп дуетів наші спортсмени складуть гідну конкуренцію дуетам з Японії, Китаю, Тайваню, Канади, Таїланду, Кореї, Монголії, Австралії, Еквадору, Росії, Колумбії, Греції та Сербії.

15 кращих дуетів з п‘яти континентів зійдуться в запеклій боротьбі за нагороди чемпіонату світу 2021 року!

Нас очікує фантастичний вечір спорту!

Вболіваймо за Україну!

Official member of: