cheerleading.com.ua » Новини » 9-10 жовтня стартуємо на чемпіонаті світу!

9-10 жовтня стартуємо на чемпіонаті світу!

9-10 жовтня наша Федерація в 12-й раз стартує на чемпіонаті світу!

Після тайм-ауту в 2020 році, викликаного COVID-19, Міжнародний черліденговий союз (ICU) в цьому році вирішив провести online чемпіонат світу, щоправда, вже в ранзі повноправного члена олімпійської родини.

Збірні 36 країн світу надіслали на розгляд суддівської колегії 130 виступів національних і молодіжних збірних в змаганнях команд і дуетів.

Участь провідних команд в усіх номінаціях обіцяє вболівальникам запеклу боротьбу.

Всі прихильники українського черліденгу пам’ятають, що на рахунку спортсменів Всеукраїнської федерації черліденгу, що є членом ICU , 9 медалей чемпіонатів світу (5 з яких - золоті), які українські зірки завоювали в змаганнях фрістайл-, джаз- та хіп-хоп дуетів, а також джаз команд.

Всі ці нагороди українські спортсмени виграли під керівництвом головного тренера національної збірної України, заслуженого тренера України Ганни Андрієнко, яка була визнана Міжнародним черліденговим союзом кращим тренером світу в 2014 році.

Цього разу вперше Виконком Федерації вирішив надати можливість прийняти участь в головному черліденговому форумі планети молодіжній збірній країні, яку готувала до відповідального старту головний тренер одеського клубу «Secret» Крістіна Юхімчак.

До складу команди, основу якої склали спортсменки одеського «Secret», також увійшли представниці київської школи черліденгу «CheerNika», київського клубу «Junior Sport», полтавського «Art Life», покровського «Альтаїру», «Dance4life» з міста Беліцкоє та кам’янського «Прометею».

За три напружених тренувальних місяці в Одесі та олімпійській базі в Болгарії ми зробили все можливе і неможливе, щоб гідно представити українській черліденг і сподіваємось, що відеозапис виступу в гостинній Львівській «Галичині» у нас вийшов на високому рівні.

Щира подяка тренерському штабу національної збірної країни за креативні ідеї і участь у підготовці команди!

Українська «молодіжка» зробила впевнений крок до своєї мрії - увійти в ТОП кращих команд світу.

Віримо і сподіваємось!!!

Official member of: