cheerleading.com.ua » Новини » Віримо в наші дуети!

Віримо в наші дуети!

На чемпіонаті Європи, що стартує в Афінах 1 липня, Україна буде представлена в номінаціях фрістайл та хіп-хоп дуетів серед дорослих та юніорів.

Сьогодні ми представляємо наших зірок - майстра спорту України міжнародного класу, віце-чемпіона світу, дворазового чемпіона Європи Олександра Ушакова (Київ) та призерку всеукраїнських та міжнародних змагань і фестивалей, суддю міжнародної категорії за версією Нір-Ноp International USA Юлію Лека (Івано-Франківськ) - на яких покладаємо надії в змаганнях хіп-хоп дуетів.

Три роки тому, в День Конституції України, Олександр в парі з Мариною Кущовою виграли для України 15-ту золоту нагороду чемпіонатів континенту в російському санкт-петербурзі.

То був останній чемпіонат Європи перед COVID-19.

Три роки ми чекали на європейське свято кращих черлідерів континенту. Готувалися виступити в змаганнях чер- та фрістайл команд. Але війна змінила всі плани. Та незважаючи на бомбардування наших міст, українські спортсмени знайшли в собі сили продовжити тренування.

1 липня українці вийдуть боротися за нагороди. Вийдуть змагатися заради Перемоги у найстрашнішій з війн XXI cтоліття, щоб весь світ бачив нашу незламну силу духу.

Сподіваємося, що Олександр та Юлія виграють для України нагороду європейської першості в Афінах!

Віримо в усі наші дуети!

Вболіваймо за Україну!

European Cheer League

Official member of: