cheerleading.com.ua » Новини » В штаб-квартирі Європейського черліденгового союзу відбулося жеребкування чемпіоната Європи в Афінах

В штаб-квартирі Європейського черліденгового союзу відбулося жеребкування чемпіоната Європи в Афінах

В штаб-квартирі Європейського черліденгового союзу відбулося жеребкування команд і дуетів, які 1-3 липня 2022 року візьмуть участь в чемпіонаті Європи в Афінах.

В столиці Греції Україну будуть представляти 8 спортсменів, які візьмуть участь у змагальній програмі фрістайл і хіп-хоп дуетів серед дорослих і юніорів.

Згідно «сліпому» жеребу, відкриють змагальну програму Х чемпіонату Європи саме представники нашої Федерації.

Першими на змагальний майданчик олімпійського палацу спорту «Nikos Galis» о 10 годині ранку 1 липня вийдуть представниці одесского клубу «Secret» Дар‘я Репей та Аріна Пінчук, які проводять заключний тренувальний збір в Турції під керівництвом Крістіни Юхімчак.

«Щиро сподіваємось, що наші юні зіроньки своїм виступом надихнуть на перемогу всі українські дуети!», - зауважила напередодні старту головний тренер національної збірної України Ганна Андрієнко.

Ближче до змагань ми розповімо про всіх українських спортсменів, які готуються до зореносного старту в Афінах.

А зараз побажаємо спортсменам і їх тренерам - Ганні Андрієнко, Олені Козинець, Тетяні Залогіній, Наталії Коновалюк та Крістіні Юхімчак максимальної зосередженості і вдачі при підготовці до головного європейського старту сезону 2022 року.

Все буде Україна!

European Cheer League

Official member of: