cheerleading.com.ua » Новини » Новорічне вітання від Юрія Крикуна і Ганни Андрієнко

Новорічне вітання від Юрія Крикуна і Ганни Андрієнко

Любі друзі! Дорогі наші колеги - тренери, спортсмени, керівники обласних федерацій!

Новий, 2021 рік, вже кілька годин крокує по нашій Планеті. Першими його зустріли в полудень жителі Кірібаті - маленької острівної держави, розташованої в західній частині Тихого океану. Через 15 хвилин до святкування Нового року приєднався острів Чатем в Новій Зеландії. А о 13:00 за київським часом в 2021 рік зробили крок полярники в Антарктиді.

Рік, що минає в історію, приніс нашій планеті великі зміни у всіх сферах життя. Світ почав жити онлайн. Подорожувати, змагатись і працювати, не виходячи зі свого будинку. Пандемія змусила нас по новому поглянути на навколишню дійсність, переосмислити багато людських цінностей. Але навіть в такий непростий час виконком Федерації повністю виконав, запланований на 2020 рік, спортивний календар.

132 фахівця федерації прийняли в січні участь в тренерсько-суддівському семінарі, в якому своїми знаннями ділилися провідні тренери, психологи, маркетологи і лікарі.

Наша федерація стала 4-ю в Європі, яка в слід за Італією, Іспанією і Словенією організувала проведення в Києві тренерського «блакитного» курсу ICU, який провела голова суддівського комітету Ліз Ріфіно з США. Підведення підсумків року, що минає ще попереду, але вже сьогодні можна висловити захоплення, колеги, вашою титанічною і плідною роботою!

Ми всі разом організували і блискуче провели чемпіонат України в Харкові, а Кубок України і Кубок федерації в Запоріжжі. Незважаючи, на складні умови карантину, Київ, Полтава та Запоріжжя з успіхом провели етапи чемпіонату учнів і студентів. За підсумками цих турнірів, 31 спортсмен федерації, що представляє Київ, Одесу, Дніпро, Кам'янське, Павлоград, Полтаву і Львів був удостоєний високого звання - Майстер спорту України.

Цього року гостями федерації, які брали участь, як в роботі тренерсько-суддівського семінару, так і суддівстві чемпіонату країни стали провідні зарубіжні фахівці - Ліз Ріфіно з США, Яна Славікова з Чехії, Спелла Космач і Катаріна Кафнік зі Словенії.

Провідні судді нашої федерації вже запрошені обслуговувати ряд найбільших змагань прийдешнього 2021 року, включаючи турніри в США. Уже в березні запорізька «Юність» прийме 17-й чемпіонат країни, після якого спортсмени федерації посперечаються за нагороди шести Всеукраїнських турнірів - «Зірки черліденгу», «Дніпро cheer fest», «Київські каштани», «Південна Пальміра», «Весна янголів» і «Мотор cheer fest», які допоможуть нашим спортсменам відточувати свою майстерність і готуватися до чемпіонату світу в США і першості континенту в Італії.

Низький уклін кожному з вас, хто на важких щоденних тренуваннях кує свою майстерність і майстерність своїх спортсменів, їх волю до перемоги.

На рахунку українських черлідерів 5 золотих медалей чемпіонатів світу та 15 золотих нагород чемпіонатів Європи.

Нам є чим пишатися! Нам є, що згадати!

Всього через кілька днів тренери і спортсмени 81-го клубу країни почнуть підготовку до нового сезону.

Ми цінуємо і любимо кожного з вас!

Нехай рік білого металевого бика принесе вам довгоочікуваний мир і багато яскравих перемог в різних куточках планети! Бажаємо божої благодаті, достатку і віри в світле майбутнє України, богатирського здоров'я та безмежної удачі у всіх починаннях!

З новим роком друзі! З новим щастям!

 

З повагою
Президент федерації
Юрій Крикун

Перший віце-президент федерації
Ганна Андрієнко

 

Дорогие друзья!

Дорогие наши коллеги – тренеры, спортсмены, руководители областных федераций!

Новый, 2021 год, уже несколько часов шагает по нашей Планете.

Первыми его встретили в полдень жители Кирибати – маленького островного государства, расположенного в западной части Тихого океана. Через 15 минут к празднованию Нового года подключился остров Чатем в Новой Зеландии. А в 13:00 по-киевскому времени в 2021 год шагнули полярники в Антарктиде.

Уходящий в историю 2020 год, принес нашей планете большие перемены во всех сферах жизни. Мир учился жить онлайн. Путешествовать, соревноваться и работать, не выходя из своего дома. Пандемия заставила нас по новому взглянуть на окружающую действительность, переосмыслить многие человеческие ценности. Но даже в такое непростое время исполком Федерации полностью выполнил, запланированный на 2020 год, спортивный календарь.

132 специалиста федерации приняли в январе участие в тренерско-судейском семинаре, в котором своими знаниями делились ведущие тренеры, психологи, маркетологи и врачи. Наша федерация стала 4-й в Европе, которая в след за Италией, Испанией и Словенией  организовала проведение в Киеве тренерского «голубого» курса ICU, который провела председатель судейского комитете Лиз Рифино из США.

Подведение итогов уходящего спортивного года еще впереди, но уже сегодня можно выразить восхищение, коллеги, вашей титанической и плодотворной работой!

Мы все вместе организовали и с блеском провели чемпионат Украины в Харькове, а Кубок страны и Кубок федерации в Запорожье. Несмотря на сложные условия карантина, Киев, Полтава и Запорожье с успехом приняли этапы чемпионата школьников и студентов. По итогам этих турниров, 31 спортсмен федерации, представляющий Киев, Одессу, Днепр, Каменское, Павлоград, Полтаву и Львов был удостоен высокого звания – Мастер спорта Украины.

В этом году гостями федерации, принимавшим участие как в работе тренерско-судейского семинара, так и судействе чемпионата страны стали ведущие зарубежные специалисты – Лиз Рифино из США, Яна Славикова из Чехии, Спелла Космач и Катарина Кафник из Словении.

Ведущие судьи нашей федерации уже приглашены обслуживать ряд крупнейших соревнований грядущего 2021 года, включая чемпионат мира в США.

Уже в марте запорожская «Юность» примет 17-й чемпионат страны, после которого спортсмены федерации поспорят за награды шести Всеукраинских турниров – «Звезды черлиденга», «Днепр cheer fest», «Киевские каштаны», «Южная пальмира», «Весна ангелов» и «Мотор cheer fest», которые помогут нашим спортсменам оттачивать своё мастерство и готовиться к чемпионату мира в США и первенству континента в Италии.

Низкий поклон каждому из вас, кто на тяжелейших ежедневных тренировках куёт своё мастерство и мастерство своих спортсменов, их волю к победе.

На счету украинских черлидеров 5 золотых медалей чемпионатов мира и 15 золотых наград чемпионата Европы. Нам есть чем гордиться! Нам есть что вспомнить!

Всего через несколько дней тренеры и спортсмены 81-го клуба страны начнут подготовку к новому сезону. Мы ценим и любим каждого из вас!

Пусть год белого металлического быка принесет вам долгожданный мир и много ярких побед в разных уголках планеты! Желаем божьей благодати, достатка и веры в светлое будущее Украины, богатырского здоровья и безграничной удачи во всех начинаниях!

 

С новым годом, друзья!
С новым счастьем!

 

С уважением
Президент федерации Юрий Крикун
Первый вице-президент федерации Анна Андриенко

Official member of: