cheerleading.com.ua » Новини » Кращі з кращих

Кращі з кращих

24 листопада 2019 року. Палац спорту «Юність». Запоріжжя. 16:00.

На церемонії відкриття 15-го ювілейного кубку України ми вручили посвідчення майстрів спорту України кращим з кращих. Одразу одинадцять черлідерів країни вписали свої прізвища на скрижалі спортивної історії.

Зауважимо, отримання цього високого звання, яке Міністерство молоді та спорту України присвоює лише членам національних федерацій з різних видів спорту є - видатною сторінкою в житті кожного спортсмена.

Це серйозний крок від аматорського до професійного спорту. Звання майстра спорту України – це заслужене визнання досягнень спортсмена, який що найменше має бути чемпіоном або віце-чемпіоном України.

Це крок до наступної сходинки майстра спорту міжнародного класу та заслуженого майстра спорту.

Це спроба приєднатися до когорти видатних чемпіонів сучасності, якими є заслужені майстри спорту України: Андрій Шевченко, Володимир Кличко, Яна Клочкова, Катерина Серебрянська, Лілія Подкопаєва…

В цьому списку також є імена зірок світового черліденгу, членів нашої федерації, заслужених майстрів спорту України – Світлани Тимошенко та Катерини Сивковської, чиї досягнення мріють перевершити тисячі черлідерів України.

А посвідчення майстрів спорту України в цей день отримали:

Катерина Пастушок – CheerNika, Київ

Юлія Соловей – Junior sport, Київ

Катерина Парадюк – Junior sport, Київ

Валерія Березюк – Актив Чер, Боярка

Анастасія Фадєєва – Актив Чер, Боярка

Катерина Гребенюк – ХМФЧ, Харків

Віолетта Дрюнкен – Secret, Одеса

Вероніка Кулікова – Sekret, Одеса

Влада Кравченко – ПолтНТУ, Полтава

Марія Водолазська – Ексклюзив, Дніпро

Олег Малиновський – Ексклюзив, Дніпро

Вітаємо! Не зупиняйтеся на досягнутому!

#cheerleading #cheer_ua #черлідери #черлидингдети  #cheersport #kiev #zaporizhia #cheerleader #cheerua #черлидингтренер #спортзапорожье #дворецспортаюность #кубокукраїни

Official member of: