cheerleading.com.ua » Новини » Европейська премія "Золотий мангуст" - Ганні Андрієнко

Европейська премія "Золотий мангуст" - Ганні Андрієнко

Всеукраїнська федерація черліденгу вітає головного тренера національної збірної України Анну Андрієнко з присудженням міжнародної спортивної премії «Золотий мангуст»!
7 вересня в Одеському театрі опери та балету відбулася одинадцята церемонія нагородження кращих спортсменів, тренерів, державних діячів та меценатів спорту з 14 країн світу міжнародною премією «Золотий мангуст», яка вважається європейським спортивним «Оскаром».
Серед лауреатів «Золотого мангусту» в різні роки були: Сергій Бубка, Олександр Усик, Василь Ломаченко, Ельбрус Тедеєв, Жан Беленюк, Аліна Шатерникова, Юрій Чебан, Сергій Кивалов, Равіль Сафіуллін, Геннадій Труханов та інші видатні особистості.

В цьому році організаційний комітет «Золотого мангусту» в номінації «Кращій спортсмен року» відзначив чемпіона світу з дзюдо Георгія Зантарая та самого молодого чемпіона світу в історії сумо Асасерю Акінорі. В номінації «За відданість спорту» золотий орден вручено чотириразовому олімпійському чемпіону з біатлону Олександру Тихонову та видатному футболісту київського «Динамо» Валерію Поркуяну.

Анна Андрієнко удостоєна ордену «Золотий мангуст» в номінації «Кращий тренер Європи» 2019 року!
Вітаємо і чекаємо нових перемог на чолі збірної команди України!

Official member of: