cheerleading.com.ua » Новини » Договір про співробітництво підписано!

Договір про співробітництво підписано!

У 2021 році відокремлені підрозділи Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд, що має статус національної спортивної федерації з виду спорту «черліденг», продовжили свої договори про співробітництво з обласними управліннями спорту в усіх регіонах.

28 грудня було також підписано договір про співробітництво між Департаментом молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та Київським міським відокремленим підрозділом нашої федерації.

Під час робочої наради,в якій взяли участь директор департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, народний депутат України, почесний президент Всеукраїнської федерації черліденгу Юрій Павленко і президент Федерації, заслужений журналіст України Юрій Крикун, сторони підвели підсумки співпраці за останні роки і окреслили майбутнє розвитку офіційного черліденгу у столиці.

За результатами наради, директор департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан і президент Київського міського відокремленого підрозділу Федерації, заслужений тренер України Ганна Андрієнко підписали договір про співпрацю до 2025 року.

Договір делегує нашій Федерації «виключне право представляти черліденг в місті Києві, на всеукраїнських і міжнародних змаганнях, які проводяться за участю спортсменів міста Києва, на організацію і проведення чемпіонатів і Кубків міста Києва серед різних вікових категорій, а також право на організацію і проведення всеукраїнських і міжнародних спортивних заходів з черліденгу на території міста Києва».

European Cheer League

Official member of: