cheerleading.com.ua » Новини » 16 років звершень і яскравих перемог

16 років звершень і яскравих перемог

Шановні друзі!

24 листопада 2004 року Міністерством юстиції України було зареєстровано Всеукраїнську федерацію черліденгу!

16 років пролетіло ...16 років наших звершень і яскравих перемог.

Новачок світового черліденгу - збірна України вже в 2007 році стала тріумфатором I Європейських спортивних ігор, завоювавши титул кращої команди на континенті. Через рік ми перемогли в Брісбені на чемпіонаті Австралії. Семимильними кроками збірна, під керівництвом Ганни Андрієнко, продовжувала йти до нових висот.

«З тобою ми об'їхали пів світу», - це про нас і кращу збірну планети!Збірна країни за ці роки 107 разів облетіла земну кулю, завоювавши 9 медалей чемпіонатів світу, п'ять з яких - золоті. На нашому рахунку 44 медалі чемпіонатів Європи - 15 з яких, вищої, золотої проби. Ми – чемпіони Азії та тріумфатори Всекитайської черліденгової Олімпіади.

63 рази гімн України лунав на честь перемог збірної в 21 країні світу на 4 континентах, а головний тренер національної збірної, заслужений тренер України Ганна Андрієнко, за рішенням Міжнародного черліденгового союзу, названа кращим тренером світу 2014 року.

- Ми стали першою європейською федерацією, яка вступила до Міжнародного черліденгового союзу в Буено-Вісті 18 січня 2008 року.

- Ми одна з 7 європейських федерацій, які були засновниками Європейського черліденгового союзу на конгресі в Парижі 13 вересня 2010 року.

- Ми завоювали для європейського черліденгу першу золоту медаль чемпіонатів світу 23 квітня 2010 року в американському Орландо. Саме в той день світ відкрив для себе не тільки український, а й європейський черліденг.

Пишаюся, що наша федерація отримала статус Національної та виняткове право на розвиток черліденгу в Україні.

Пишаюся, що в нашій федерації виросли справжні зірки світового черліденгу.

Пишаюся, що всі ці роки маю честь працювати зі справжніми подвижниками цього прекрасного іскрометного виду спорту, який об'єднав на планеті 4,5 мільйона сердець.

 

Юрій Крикун,
Президент Всеукраїнської федерації черліденгу

Official member of: