cheerleading.com.ua » Новини » 16 років проймануло...

16 років проймануло...

22 лютого 2005 року Наказом Держкомспорту України, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України «cheerleading” (черліденг, в інших транслітераціях черлідинг - скорочено черспорт) було визнано офіційним видом спорту в Україні.

16 років проймануло...

16 років звершень і яскравих перемог нашої Федерації, яка за ці роки отримала статус Національної спортивної Федерації та виховала 6 чемпіонок світу та 15 чемпіонів Європи!!! 

Ми стали членами International Cheer Union (Міжнародного чер союзу), який є членом СпортАккорду з 2013 року і 6 грудня 2016 року на виконкомі МОК в Лозані отримав визнання Міжнародного Олімпійського Комітету (лист визнання дивіться в «каруселі»).

Там же «в каруселі» всі можуть ознайомитись з рішенням СпортАккорду, яким наш Міжнародний чер союз (ICU) визнається єдиним керівним органом з розвитку черліденгу в світі, а чемпіонати світу, що проводить ICU - єдиними офіційними чемпіонатами світу з виду спорту «черліденг» (скорочено черспорту).

Але зараз спритні ділки від спорту зареєстрували в країні нову організацію «чирлідингу та чирспорту» (все через «и»), проводять фейкові не визнані державою чемпіонати і навіть роблять спроби умовити офіційних осіб в державі визнати «чирспорт» новим напрямком черліденгу в країні.

Пам’ятайте, що тільки члени національних федерацій, які є членами ІСU - Міжнародного чер союзу (НЕ плутати з невизнаною світовою спортивною спільнотою маленькою черліденговою структуро зі штаб квартирою в Токіо (IFC), зможуть брати участь у майбутніх Олімпіадах!

Приводьте своїх дітей до клубів Всеукраїнської Федерації черліденгу, що має статус Національної і єдина в державі визнана Міністерством молоді та спорту України!

Подаруйте своїм дітям олімпійське майбутнє!

Official member of: