cheerleading.com.ua » Новини » Вітаємо в Олімпійській родині!

Вітаємо в Олімпійській родині!

Сьогодні, 20 липня 2021 року, найвизначніший день в історії офіційного світового черліденгу, що уособлює в собі Міжнародний черліденговий союз (ICU) та його офіційні члени - національні федерації у 116 країнах світу.

Декілька годин тому, на Генеральній асамблеї Міжнародного Олімпійського Комітету в Токіо, Міжнародний черліденговий союз отримав ПОВНЕ ВИЗНАННЯ і став членом Олімпійської родини.

Як всі пам’ятають, у 2013 році, рішенням Генеральної асамблеї SportAccord (GAISF) ICU було визнано керуючим органом з розвитку черліденгу в світі. Саме тоді SportAccord прийняв рішення вважати лише чемпіонати світи з черліденгу під егідою ІСU офіційними чемпіонатами світу. Після цього рішення Виконком Міжнародного Олімпійського Комітету 6 грудня 2016 року надав Міжнародному черліденговому союзу тимчасове Олімпійське визнання!

Минуло майже 5 років.

І сьогодні - історичний день в історії світового черліденгу!

Ми - члени Олімпійської родини!!!

Щиро вітаємо керівництво Всеукраїнської Федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд (All-Ukrainian cheerleading federation член ICU з січня 2008 року. Більш того ми - перша з європейських федерації, що стала членом ICU), всіх тренерів, суддів, спортсменів Федерації та їх батьків з цією знаменною подією.

Наша Федерація, що має статус Національної спортивної федерації з виду спорту «черліденг» і виключне право на розвиток офіційного черліденгу в Україні, проведення чемпіонатів і Кубків країни, а також право на формування збірної України для участі в офіційних чемпіонатах світу від сьогодні буде націлена на участь її спортсменів на майбутніх Олімпійських іграх, які реально з‘явилися на обрії наших мрій. Адже Олімпіада-2028 пройде в Лос-Анджелесі, а країна господар має право запропонувати МОК для включення в програму Ігор три найбільш популярні в державі види спорту. А черліденг сьогодні неймовірно популярний не лише в США, а й у всьому світі - адже цим видом спорту займається понад 6,5 мільйонів спортсменів на всіх континентах!

Словом, зі святом друзі!

Ще раз вітаємо вас в Олімпійській родині!

Працюємо для майбутніх перемог!

Слава Україні!

Official member of: