cheerleading.com.ua » Новини » Відкрита першість з черлідингу у Львові 21 лютого

Відкрита першість з черлідингу у Львові 21 лютого

Відкрита першість з черлідингу що відбулася у Львові 21 лютого, по праву може вважатися одним з найяскравіших змагань, що коли-небудь проходили у місті Львові. Гарні постановки, цікаві виступи, яскраві костюми – черлідери дивували і вражали.

У Львові змагалися представники клубів Lviv Angels sports club/ Спортивний клуб з черлідингу "Львівські янголи", Nancy Dolls (Львів), Acro Moves (Львівська область) та Inspire (Івано-Франківськ).

На паркеті палацу спорту «Галичина» сяяли не лише дівчата. Однією з родзинок змагань була участь мікс-команд, складених з дівчат і хлопців. Хлопці і дівчата будували видовищні гімнастичні піраміди і демонстрували танцювальні перебудови під запальні кричалки.

Для спортсменок Львівщини ці змагання стали відбірковими для участі у XVII чемпіонаті України, який на початку березня прийме Запоріжжя, а для президента Львівского обласного відокремленого підрозділу федерації Наталі Блажко ці змагання стали генеральною репетицією до проведення чемпіонату України серед учнів та студентів, що пройде у місті Лева в середині квітня.

Official member of: