cheerleading.com.ua » Новини » Справжнє свято черліденгу у Львові

Справжнє свято черліденгу у Львові

XVI чемпіонат України серед учнів та студентів вже став історією.

1452 кращі черлідери країни 536 разів виходили на змагальний майданчик Львівської «Галичини», щоб позмагатися за нагороди чемпіонату.

Всеукраїнська федерація черліденгу груп підтримки спортивних команд, що має Національний статус, подарувала спортсменам з 11 регіонів України і міста Києва справжнє свято, провівши чемпіонат на найвищому рівні з дотриманням всіх епідеміологічних вимог сьогодення і проведенням експрес тестування на COVID-19.

Чемпіонат відкрив українському офіційному черліденгу імена нових зірок, які, сподіваємось, ще не раз гучно заявлять про себе на світовому рівні.

Щиро дякуємо керівнику оргкомітету чемпіонату Наталі Блажко та її дружній команді за блискучу організацію чемпіонату!

Щиро дякуємо головному судді змагань, судді міжнародної категорії, заслуженому тренеру України Ганні Андрієнко і всій суддівській бригаді за якісне та об’єктивне суддівство!

Наші слова щирої подяки президенту Федерації, заслуженому журналісту України Юрію Крикуну та виконкому Федерації за чудову атмосферу і справжнє спортивне свято.

Вклоняємось тренерам клубів, які підготували і вивели на змагальний майданчик 107 команд, спортсмени яких показали вищий клас!

Попереду нові старти!

Попереду нові перемоги!

 

Official member of: