cheerleading.com.ua » Новини » А потім почалась спортивна феєрія!!!

А потім почалась спортивна феєрія!!!

8 та 9 березня 2021 року в Запорізькому палаці спорту «Юність» тріумфально пройшов XVII чемпіонат України з черліденгу, який наша національна Федерація провела відповідно до Єдиного календарного плану Міністерства молоді та спорту України з дотриманням всіх протиепідемічних заходів, включаючи експрес-тести для спортсменів, тренерів, суддів і навіть глядачів, які мали контакт з учасниками змагань.

705 виступів, більш як 1500 спортсменів, які представляли 52 клуби з 11 регіонів України! Фантастичний парад відкриття за участю повітряних гімнасток і відомого колективу бальних танців «Хортиця». СітіЛайни, табло на які транслювалися виступи спортсменів і десятки відеороликів про кращі клуби країни!

Участь у церемонії відкриття змагань взяли - Голова Запорізької областної ради Олена Жук, народний депутат України Юрій Павленко, депутати Запорізької обласної ради Євген Балицький, Людмила Желєва, Олена Крикун, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької областної державної адміністрації Наталія Власова.

17 кращих спортсменів Федерації з 6 регіонів України отримали в цей святковий день посвідчення «Майстрів спорту України».

А потім були святкові дарунки. Депутати облради Людмила Желєва та Олена Крикун вручили сучасні стереосистеми головному тренеру Національної збірної України Ганні Андрієнко та президенту Запорізького осередку федерації Інні Гунько, а батьківський комітет з Південної Пальміри - президенту Одеського осередку Крістіні Юхімчак.

«Таких масштабних і якісно підготовлених змагань Запорізький край ще не бачив», - відзначила Голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

А потім почалась спортивна феєрія!!!

Official member of: